Bohaterowie M jak Miłość

Bohaterowie M jak Miłość

W M jak miłość można powiedzieć, że wręcz roi się od wielu gwiazd, a także różnych bohaterów, którzy mniej lub bardziej są lubiani poprzez telewidzów. Jednak spore zainteresowanie budzą losy tych najmłodszych gwiazd, czyli oczywiści bliźniaków serialowych, czyli Piotra, no i oczywiście Pawła. To oni podbili serca telewidzów do tego stopnia, że mają największą popularność, a także oczywiście widzowie chcą bardzo często oglądać właśnie ich wątek, który jest bardzo ciekawy. Tym bardziej, że koło nich jest naprawdę dużo nowych młodych pierwszy raz widzianych aktorów, którzy swoją karierę i przygodę z tym zawodem aktora właśnie zaczynają w M jak miłość. Dla jednych ta przygoda zaczyna się coraz bardziej rozwijać, jest fantastyczna, z kolei dla innych niestety, jak to w życiu bywa gaśnie. Wszystko jest uzależnione od tego, czy widzowie polubią tę postać, jeśli tak to super, jeśli nie to niestety, ale szybko traci ona na znaczeniu a także umyka z serialu. Tak się właśnie działo z wieloma aktorami i aktorkami.

Paweł Zduński

Właśnie postać Pawła Zduńskiego cieszy się naprawdę sporym zainteresowaniem wśród widzów, a przede wszystkim płci pięknej, gdyż jest on powszechnie uważamy za bardzo przystojnego faceta, który potrafi rozkochać w sonie niejedna kobietę, co udowodniła jego postać w serialu. No właśnie i to Paweł jest tym bardziej nerwowym i porywczym chłopakiem, który stawia sobie honor ponad wszystko i stał się takim jakby bawidamkiem. Po prostu zaczynał on od tego, że nie miał żadnej dziewczyny, gdyż nie mógł sobie znaleźć, potem pojawiały się kolejno nowe partnerki, z którymi był, ale nic do niej nie czuł. Postacią, która zmieniła życie Pawła była oczywiście Teresa, jego bardzo daleka kuzynka, z którą chciał się nawet ożenić. Jednak miała ona naprawdę wiele problemów, nie tylko z sobą, ale także jej byłym mężem, no i oczywiście ze swoją córką Agnieszką. Rodzina nie podzielała uczucia Pawła do Teresy, gdyż uważali oni, że powinien znaleźć sobie dziewczynę z jego wieku, a nie mającą już swoją rodzinę. Jednakże Teresa mimo, że często była z Pawłem, to co jakiś czas go zostawiała, wracała do swojego męża, aż w końcu pojechała do sanatorium, gdzie poznała starszego mężczyznę, z którym to wzięła kolejny ślub. Paweł został sam i tak naprawdę ułożył sobie życie na nową z Madzią. No, ale jakiś pech chciał, że niestety i z nią nie było tak łatwo, bardzo się pokłócili i niestety, ale nie mogli być razem, chociaż do tej pory można powiedzieć, że pomagają sobie, a na dodatek coś do siebie czują.

Piotrek Zduński

Piotrek Zduński jest uważany za tego z bardziej spokojnego z bliźniaków. Można powiedzieć, że praktycznie nigdy nie sprawiał on żadnych kłopotów. Zawsze lepiej się uczył, był bardziej grzeczny, nigdy praktycznie nie buntował się. Jednak nie spodobało się oczywiście jego rodzinie na samym początku to, że spotyka się on z Kingą i bardzo angażuje właśnie w ten związek. Od razu wszyscy go bardzo krytykowali, uważali, że źle robi, że związał się z tą dziewczyną, tym bardziej, że mogło być tak, że nawet nie będzie ona widziała, bo miała wypadek, w którym straciła wzrok. Ale mimo to Piotrek chciał bardzo z nią być. Nawet przetrwał ten kryzys, kiedy była afera z ich wzrokiem. Na dodatek Piotrek i Kinga w tajemnicy przed całą rodziną wzięli ślub cywilny zaraz po skończeniu matury. No i kiedy razem poszli na studia to także zamieszkali ze sobą. Można powiedzieć, że w życiu Piotrka nie było sporo dziewczyn, jednakże ich związek miał pewien kryzys, kiedy to Piotrek zaczął spotykać się w sądzie z młodą śliczną praktykantką- Olą. No i niestety, ale po pewnym czasie zdradził on Kingę. Myśleli oni, że wcale się nie pogodzą, że już tak naprawdę nic im nie pomoże. Ale uczucie okazało się silniejsze i para w jakiś sposób zdążyła się pogodzić, no i wybaczyła sobie te wszystkie zdrady, jakie mieli na koncie. Do dziś dnia są miłą parą, a także przykładnym małżeństwem, planują także ślub kościelny, gdyż para ma już dziecko, czyli maleńką Lenkę, która jest oczkiem w głowie rodziców.

Madzia Marszałek

Madzię, czyli postać nieco zbuntowanej, ale i bardzo dobrej dziewczyny widzowie bardzo polubili. Na samym początku, kiedy pojawiła się ona w serialu była troszeczkę nieodpowiedzialna, wpadała w jakieś dziwne tarapaty, a także przygody z mężczyznami. Jednak po pewnym czasie spoważniała, a także stała się odpowiedzialna za siebie, jak i swoją rodzinę. Poza tym co rok jeździ ona na ciężkie misje, a przez to stała się naprawdę bardzo podziwiana i lubiana przez telewidzów. Ale rzadko niestety pojawia się w serialu.

Kinga

Kinga była jak zwykle bardzo dobrą i fajną dziewczyną. Już od samego początku bardzo zakochaną, a przy tym szczęśliwą przy Piotrku, choć można powiedzieć, że Piotrek jest taką postacią troszeczkę niezdarną, a nawet czasami niezaradną. Jednak jest on przede wszystkim także zakochany w Kindze i zrobiłby dla niej wszystko. Kinga to obecnie młoda mam, która uczy się być nie tylko żoną, ale i matką i zarabiać na swój dom. Piotrka zostawiła w domu po to, aby zajął się on dzieckiem, a sama pracuje, gdyż dostała awans. Miała ona sporo problemów w przeszłości, a najbardziej taki, że mogła utracić na zawsze wzrok, jednak jakimś cudem udało jej się i widzi doskonale. Poza tym skończyła świetnie studia. Niestety ma ona wiele problemów ze swoimi rodzicami, którzy właśnie się rozstali i rozwiedli. Jest to postać, którą przede wszystkim telewidzowie polubili, pokochali, a także jakoś nie mogą się z nią rozstać. Także ta aktorka jest dzięki M jak miłość właśnie bardzo, ale to bardzo popularna.

Majka

Majka jest kolejną dziewczyną Pawła, która przede wszystkim cechuje się śliczną buzią, ale także sympatycznym usposobieniem. Jednak oczywiście nawet majka miała z Pawłem naprawdę wiele kłopotów, bo tak naprawdę trudno jest właśnie tę postać wyczuć i nie wiemy, co ona tak naprawdę jeszcze zrobi. No, ale do Majki Paweł czuje wielką sympatię i kto wie, ale możliwe, że to właśnie z nią Pawła połączy znowu miłość i to właśnie w niej znów się on zakocha. Także warto by było ją mocno śledzić, bo na pewno nas zdziwi nie raz.