M jak Miłość - cz.2

M jak Miłość – cz.2

To właśnie ten serial dwójki podbił serca widzów w Polsce i jest oglądany, a także znany przez nas już przez wiele bardzo długich lat. Naprawdę bardzo duża liczba osób pragnie go oglądać i co najważniejsze śledzić z napięciem losy wszystkich bohaterów. Dzięki temu nie tylko poznajemy zupełnie nowe, dotąd nieznane losy, ale także śledzimy swoich ulubionych bohaterów. Przez tyle lat, ile dzieje się w serialu, wydarzyło się naprawdę sporo, aż czasami zastanawiamy się, co może jeszcze nas zaskoczyć, jak bardzo zmieni się obsada i jak wielu aktorów umrze, czy narodzą się jakieś nowe dzieci. Jednych lubimy, za drugimi z koeli wcale nie przepadamy, a jest to zupełnie normalne i trzeba się pogodzić, że tak jest w serialu, a podobnie także dzieje się nawet w naszym życiu. Więc jeśli lubimy serial to śledźmy go całym sercem, a na pewno nie będziemy tego żałować, bo jest on „warty świeczki , a także naszego zainteresowania, koniecznie trzeba o tym właśnie pamiętać. Nie ma w tygodniu dużo odcinków, więc na bieżąco można go oglądać.

Losy Małgosi

Małgosia Mostowiak jest to naprawdę bardzo burzliwa postać w całym rodzie Mostowiaków. No, ale właśnie takie kontrowersyjne postacie chyba najbardziej budzą u nas różne emocje i w duchu świetnie się je ogląda i patrzy na poczynania takich właśnie osób. Tak jest również z Małgosią. Mimo, że to najmłodsza z całego rodu Mostowiaków postać, to nie oznacza to, że miała najmniej zwrotów akcji, bo tak wcale nie jest. No właśnie i z tego względu, że jest ona lubiana, albo też nienawidzona przez telewidzów. Niektórzy po prostu uważają, że Małgosia przesadza z tymi wszystkimi romansami, że powinna p[przystopować, ale to chyba jej temperament, uroda, a także kobiecość dalej brną w kolejne sytuacja z mężczyznami, które niestety, ale w wielu przypadkach kończą się tylko niepowodzeniem. To właśnie Małgosia miała już za sobą kilka ślubów, które to okazały się błędem w jej życiu, jeden kościelny, jeden cywliny, źle dla niej zrobiły. No i oczywiście zaliczyła sporo romansów różnego typu, które zawsze, ale to zawsze kończyły się dla niej bardzo źle. Dlatego też niewiadomo, co dalej może potoczyć się z tą postacią. Często także zastanawiamy się, czym nas jeszcze ona będzie mogła zaskoczyć. Może znowu trafi w jakieś tarapaty, może znów nieszczęśliwie się zakocha i ulokuje swoje uczucia. No właśnie, w tym jest wiele tajemnicy, ale także i zaskoczenia, które przecież musi koniecznie być w każdym serialu, bo bez tego tak naprawdę ani rusz. Także warto jest śledzić tę postać, a na pewno nie będziemy się nudzić.

Losy Marty

Marta jest to kolejna siostra z całego rodu. Ma ona wiele perypetii, takich podobnych, jak i Małgosia, czyli jakoś nie może znaleźć tego swojego szczęścia w życiu miłosnym, z tym, że kiedyś zmarł jej mąż i to może dzieje się właśnie dlatego. Marta jest kobieta raczej rozsądną, zrównoważoną, choć tak naprawdę od pewnego momentu nie wiadomo, co się dzieje w jej życiu, bo jakoś nie może się odnaleźć. Być może dlatego, że jest bardzo piękną i atrakcyjną kobietą, to w jej życiu kręci się aż tylu adoratorów, którzy tylko czyhają na moment, aby zwróciła ta kobieta na nich uwagę. Marta ma także dzieci, o które musi cały czas sama z uporem się troszczyć i zabiegać. Mimo, że ma ona bardzo dużo pomocy od swojej rodziny, top jednak w głębi duszy nadal pozostaje tą zagubioną i często zdaną tylko na siebie kobietą, a to niestety, ale jest straszne i chyba byłoby dla każdego człowieka. Dodatkowo jest ona sędzią, a to tym bardziej jest elementem bardzo nieprzewidywalnym.

Losy Marka

Marek Mostowiak jest to bohater pierwszoplanowy, a także syn, jedyny syn Basi i Lucjana. To właśnie on był tym jednym, z najbardziej rozpieszczanych dzieci. Nie ma w tym zupełnie nic dziwnego, że tak się stało, gdyż to jedyny chłopak, wśród tak licznej rodziny. Marek nie od dziś był obiektem pożądania wielu kobiet i fanek. Na samym początku swojej roli w całym m jak miłość nie był zbyt ogarniętym dzieckiem, lubił imprezy, zmieniał dziewczyny jak rękawiczki. Wszystko się zmieniło, w trakcie, kiedy poznał Hankę, czyli kobietę swojego życia. Mimo, że miał już dziewczynę, jaką była Kaśka, to nie zmieniło to faktu, że chciał poznawać coraz bardziej Hankę i zagłębiać się w życie, swoje dorosłe życie właśnie z nią. Mimo, że Hanka na początku nie była wedle niego szczera, a także chciała się tylko na Mostowiakach zemścić, dlatego też ta postać po pewnym czasie bardzo się zmieniła, stała się dobra, pogodna, miła, a taką postać widzowie bardzo polubili. Mimo, że Marek miał wiele zwrotów akcji i różnych takich życiowych nie powodzeń, czy wypadków, no to w jakiś sposób sobie z nimi radził. No i właśnie dlatego tez jest tak dobrym i fantastycznym człowiekiem do dziś dnia, a za to widzowie go kochają i śledzą z wielkim uporem jego całe losy, gdyż jako nieliczny z całego rodu mieszka nadal na wsi i zajmuje się gospodarstwem i wszystkimi sprawami związanymi z tym. Oczywiście robi także inne działalności, aby podnieść budżet domowy. Po prostu stara się o swoją rodzinę, jak i także o swój dom.

Bohaterowie poboczni

W M jak miłość jest naprawdę całe mnóstwo bohaterów pobocznych, którzy nie tylko sprawiają, że serial nabiera tempa, ale także bardzo lubimy go oglądać i nie jest on dla nas taki nudny, jak dzieje się to w innych tasiemcach. Często występuje w nim naprawdę bardzo dużo bohaterów, właśnie tych nowych. Szczególnie chodzi tutaj o te nowe osoby, które związane są z bliźniakami, a także Deszczową. Chyba najbardziej oni przyciągają właśnie młodzież, no bo przecież każdy młody człowiek lubi oglądać losy równie młodych bohaterów.

Losy Marysi

Marysia to najstarsza siostra z całego rodzeństwa, mimo, że tak naprawdę nie jest ona córką Lucjana, to każdy traktuje ją jak siostrę, gdyż wychowała się w Grabinie. Marysia ma także wiele różnych perypetii, które lubią śledzić z zapartym tchem przede wszystkim te dojrzałe kobiety. No właśnie wygląda ona bardzo dobrze jak na swój wiek, przez co nie może się odpędzić w dalszym ciągu od mężczyzn, mimo, że umarł jej mąż jeszcze tak niedawno. Marysia nie jest sama, bo kolejny raz wyszła za mąż.