Pierwsza miłość

Pierwsza miłość

Szczególnie nastolatki, a także młode dziewczyny, a nawet i chłopaki śledzą z naprawdę wielkim zacięciem losy bohaterów Pierwszej miłości. Właśnie dlatego, ze jest tam ukazane bardzo dużo młodych i nie wiedzących, jaka jeszcze mają ścieżkę życiowa bohaterów. Bohaterowie ci są zupełnie zwykłymi ludźmi, którzy czasem uwikłają się w takie sytuacje, których by na pewno nie chcieli. Jednak praktycznie z każdej opresji potrafią oni wyjść cało, a także bez szwanku. Tak właśnie stało się z Marysią i Pawłem, którzy nie raz byli wprost dziwacznych , a nawet można powiedzieć, ż bardzo skomplikowanych sytuacjach, z których praktycznie zawsze umieli sobie świetnie poradzić. Właśnie z tego względu naprawdę bardzo dobra to była próba na ich związek, a także na ich miłość, która na pewno bardzo wiele potrafiła właśnie wtedy przetrwać. Dlatego też właśnie Marysia i Paweł są naszymi wielkimi autorytetami i wiele polskich nastolatków śledzi z wielką zaciętością ich wszystkie losy.

Kinga

Kinga jest postacią niezwykle przewrotną, która zmienia się jak kameleon. Nie tylko chodzi tutaj o jej wygląd, ale także i charakter. Kiedyś była to jeszcze zbuntowana nastolatka, która zupełnie gdzieś miała te wszystkie swoje zasady, a także nikim nie przejmowała. Robiła, co chciała i nie uznawała praktycznie więcej niczego. Jednak wszystko się zmieniło, z chwilą, kiedy zaszła w ciąże. Ciąża ta była wynikiem gwałtu. Po tym doznaniu stała się dużo bardziej odpowiedzialna, a nawet poszła na studia. Jednak jej wybuchowy, a czasami nawet agresywny charakter dał się o sobie poznać i to naprawdę bardzo szybko. Miała narzeczonego- Kubę, którego bardzo kochała, gdyż był to naprawdę bardzo odpowiedzialny młody mężczyzna, jednak zmarł on po spożyciu narkotyków, no i właśnie z tego powodu do dnia dzisiejszego Kinga nie potrafi sobie znaleźć tej nowej miłości, która będzie dla niej naprawdę wręcz można powiedzieć, że fantastyczną sprawą. Takle musimy śledzić dalej jej poczynania.

Marysia

Marysia może stać się idolką nie tylko dziewczyn, bo jest to szlachetna i bardzo wrażliwa postać, ale również i chłopaków, gdyż w tym wszystkim, jest naprawdę bardzo ładna i kobieca. Z tego względu właśnie Marysia jest tak bardzo przez nas wszystkich lubiana, w życiu prywatnym właśnie Aneta Zając jest naprawdę w związku z Mikołajem Krawczykiem, tak jaka grają parę na antenie w serialu. Majka nie tylko pochodzi ze wsi, ale jej rodzina nie należała do tych zbytnio bogatych. Była raczej przeciętna, jednak panowało tam naprawdę mnóstwo ciepła, zrozumienia i bezustannej miłości, którą to właśnie mogła dostać ona nie tylko od swoich dziadków, ale i ojca. Jej matka niestety w wypadku samochodowym zmarła, wiec nie mogła jej wychować. Jednak dalsza rodzina, jak i ojciec znakomicie sobie z tym wszystkim poradzili i można powiedzieć, że wychowali Majkę na bardzo dobrą i wrażliwą na krzywdę ludzką dziewczynę. Naprawdę mogą być właśnie dlatego tak bardzo z siebie dumni. Marysia miała to być na samym początku taka dziewczyna, która ubiera się raczej na sportowo, jednak jak mogliśmy zauważyć z takiego stylu ubierania, jak i zachowania stała się par dziwa kobieta, gdyż nie tylko zaczęła się dużo bardziej zmysłowo i zdecydowanie czesać, Ala także i robić ostry makijaż, a do tego także nawet ubierać się modnie i stylowo. Właśnie z tego względu wszyscy widzowie, a szczególnie młode dziewczyny tak bardzo polubiły te właśnie postać, gdyż mogły z niej brać przykład ku temu, jak ma ona się ubierać.

Paweł

Paweł jest przede wszystkim postacią naprawdę bardzo lubianą przez żeńską płeć widowni serialu, a można nawet powiedzieć, że wręcz znienawidzony przez płeć brzydsza. A wszystko dlatego, że jest o aktor wręcz niesamowicie przystojny. Właśnie dlatego też wszystkie panie, kiedy tylko go widzą, to można zauważyć, ze wzdychają do niego. Aktor ten nie tylko posiada naprawdę wspaniałą urodę, a także jest świetnie zbudowany, nawet przystojny, ale też nie można zapominać o tym, że ma spory talent aktorski, co widać, podczas tego, kiedy gra ze swoją serialową partnerką. Do tego trzeba dodać, że posiada on to wszystko w genach, gdyż jego ojciec także jest aktorem, którego mogliśmy poznać w serialu, jaki był kiedyś emitowany, czyli Czułość i kłamstwa, gdzie grał lekarza prowadzącego dwa światy. Paweł jako postać jest naprawdę wspaniała, ale także i dynamiczna, gdyż właśnie z nim nie można się nudzić. Robi ciągle jakieś głupie rzeczy, wplątuje się w niezbyt zabawne i dobre sytuacje, a przez to może to się nie podobać wielu aktorom właśnie z tego względu. Poza tym Paweł jest wierny swojej serialowej partnerce, czyli Marysi. Jeszcze nigdy jej nie zdradził, choć kobiety, które grają obok niego są naprawdę piękne i bardzo atrakcyjne, że nawet być może taka właśnie myśl przeszła mu przez głowę. Ale Paweł ma takie swoje granice, których bez wątpienia potrafi strzec. Nie wszystko mu wychodzi tak, jakby sobie tego życzył, jednak przy pomocy silnej woli, a także kobiety swojego życia, jaką jest właśnie Marysia wszystko da się zrealizować.

Teresa

Jest ona tą starszą postacią a pierwszej miłości, czyli matką Kingi, a na dodatek ciotką majki. Jednakże nie oznacza to, że właśnie Teresy życie jest nudne, bo tak na pewno nie jest. To właśnie ona jeszcze kiedyś była uwikłana w spory romans z Janem ojcem Marysi. Jednak nici z tego nie wyszło, gdyż Jan ożenił się z jej siostrą. Teresa musiała się z tym stanem rzeczy pogodzić. Jej mąż zdradzał ja, jednak wybaczyła mu zdradę, a ten stał się przykładnym mężem, któremu naprawdę bardzo zależy na swojej żonie.

Artur

Artur jest wieloletnim przyjacielem Kingi, a kiedyś nawet był to jej chłopak. Z takiego bardzo brutalnego, a nawet bezwzględnego Artura stał się on niesamowicie wrażliwym chłopakiem. Kiedyś przyjaźń dla niego nic nie znaczyła, a także nic sobie robił z prawa obowiązków. No, ale kiedy poznał Bartka, a także stał się ojcem, to zaczął się tym wszystkim przejmować, po prostu być dużo lepszym facetem. Jednak pewne cechy charakteru, które miał kiedyś to przetrwały do dnia dzisiejszego, ale nie są one aż tak bardzo silne, jak niegdyś.