Telenowela

Telenowele

Telenowele bardzo, ale to bardzo wciągają praktycznie każdego człowieka. Nie ma chyba osoby, która by nadzwyczaj nie polubiła jakiegoś tam serialu. Po prostu bardzo dobrze się one nam kojarzą, a także uwielbiamy wręcz śledzić losy ich bohaterów. Nie tylko będą to losy jakichś starszych postaci, ale nawet i młodszych, które wręcz z wielkim powodzeniem uwielbiamy oglądać. Dlatego też właśnie bardzo, ale to bardzo ciekawi nas los serialu m jak miłość, ale także i z powodzeniem niektórzy nadal oglądają Modę na sukces, Pierwszą miłość, Samo życie, czy te Klan. Po prostu te wszystkie seriale mają swoich wiernych widzów i to wszystko po jakimś czasie widać. Warto jest skusić się na losach jakichś bohaterów danej telenoweli, a na pewno nie będziemy tego żałować, a nawet wręcz przeciwnie bardzo, ale to bardzo zafascynujemy się tymi zdarzeniami. Telenowele są jakby tak wciągające, że czasami nie możemy się od nich nawet oderwać i to można spokojnie zaobserwować. Ludzie siadają przede telewizorami o określonej godzinie i zawsze znajda swój wolny czas na obejrzenie danej telenoweli.

M jak Miłość

Nadzwyczaj popularną telenowelą w naszych czasach dzisiejszych jest właśnie M jak miłość. Bardzo ona nas wciąga, a także fascynuje przez cały czas. Ludzie uwielbiają oglądać na małym ekranie wszystkie te losy Marka, Marysi, Marty, czy Małgosi. Po prostu bardzo te postacie zachowały się w naszym obrazie, niektóre z nich lubimy, innych szczególnie nie. Losy tych bohaterów dlatego tak bardzo są dla nas cennymi. Ważne jest, żeby regularnie oglądać wszystkie te losy tychże bohaterów, a na pewno będziemy na bieżąco z tymi sprawami. Nie tylko zwykłe życie rodzinne, jakie toczy Marek, ale tez burzliwe życie Małgosi, czy także zawroty akcji z pracą Marty. Top po prostu jest dla nas można by nawet powiedzieć, że balsamem na nasze skołatane często nerwy. Nie ma się co z tym dziwić. Losy Mostowiaków tak naprawdę śledzi cała Polska i nie tylko osoby starsze, ale z powodzeniem oglądają także tę telenowelę małe dzieci, które naprawdę zaczynają się utożsamiać z tymi rolami, a poza tym aktorzy odgrywający te role stają się dla nich wprost takimi idolami. Jest to niezwykle fajna sprawa. Poza tym M jak miłość to nie tylko serial, ale także wiele razy aktorzy odtwarzający te role dają o sobie znać podczas spotkań fanów M jak miłość, które są urządzane praktycznie w każdym roku. W tym roku 2009 można było spotkać wszystkich aktorów z M jak miłość właśnie w Gdańsku, gdzie odbywał się ten zlot fanów M jak miłość. Nie tylko pogoda dopisała, ale fani przybywali wręcz całymi tłumami, a to bardzo fajna sprawa.

Moda na sukces

Moda na sukces jest zaliczana do takich seriali tasiemców, które można powiedzieć, że nigdy, ale to nigdy się nie kończą. Ciągle coś się dzieje, ciągle są jakieś tam nadzwyczajne zwroty akcji, a także główni bohaterowie p[rzez cały czas są uwikłani w naprawdę wiele romansów. Czasami nawet jedna bohaterka wiąże się z braćmi, tak jak to było właśnie w przypadku Brooke Logan, która z Ridga przeniosła swe uczucia na jego ojca, potem na brata, na brata przyrodniego i tak koło się poplątało. No i jak zwykle właśnie w Modzie na sukces można także zaobserwować to, że bardzo nienawidzi jej Stephanie, która jest jakby całą tą matka rodu Forresterrów. Wieczne konflikty, dużo zabójstw, samobójstw, dziwnych zaginięć, a także porwań, sprawiają, że ten serial naprawdę budzi w nas ogromne, a nawet można powiedzieć, że sprzeczne emocje. Dlatego też od wielu lat ma naprawdę sporą ilość fanów, którzy tak naprawdę się nie kończą, a coraz więcej osób dołącza Dio tego grona. Niektórzy może i mówią, że Moda na sukces jest takim tasiemcem, że nie warto szkodzić swojego cennego czasu na jej oglądanie, ale chyba nie ma tak naprawdę żadnej osoby, która by choć raz jej nie obejrzała. Naprawdę jest ich całe mnóstwo, a fanów rośnie z dnia na dzień. Nie można o tym pod żadnym pozorom zapominać. Moda na sukces jest już od wielu lat pokazywana właśnie na antenie telewizji polskiej, czyli popularnie na jedynce.

Klan

Klan jest takim polskim prototypem Mody na sukces, jednak nie jest podobny losach ich bohaterów, gdyż właśnie w Klanie grają zwykli, ludzie mający zupełnie przyziemne, normalne problemy, ale chodzi tutaj szczególnie o fakt, że Klan od bardzo wielu lat ciągnie się na antenie naszej telewizji. No i właśnie z tego względu naprawdę posiada wiele fanów, którzy z wielką chęcią oglądają tę telenowelę. Jest ona nadzwyczaj spektakularna, a także każdy zna ich odtwarzających główne role bohaterów.

Pierwsza miłość

Pierwsza miłość jest to można powiedzieć, że serial o losach dwóch osób, jakimi są Marysia i Paweł. Miewają oni naprawdę dużo różnych zwrotów akcji, czasami są to chwile bardziej ciekawe, inne znowu mniej. Wszystko zależy od tego, w jaki sposób cały serial; się potoczy. Jednak tom, co ich tak naprawdę łączy to można powiedzieć, że wielka ta pierwsza miłość. Serial Pierwsza miłość tak naprawdę zaczął się od niedawna i już posiada naprawdę wielką grupę fanów. Po prostu dziewczyny są pod wrażeniem nie tylko umiejętności aktorskich serialowego Pawła, ale także i pod wielkim wrażeniem tej jego urody, którą posiada, bo nie można powiedzieć, ż nie jest on bardzo przystojnym młodym mężczyznom. lecz i mężczyźni mogą wzdychać do serialowej Marysi, bo jest to drobna bardzo niewinna i wrażliwa blondynka. A przecież widzowie bardzo lubią takie właśnie postacie. Nie ma się co dziwić nawet z tego powodu. Oczywiście mamy możliwość oglądania innych bohaterów, chociażby Teresy, czy Janka.

Samo życie

Nie wszyscy są zwolennikami oglądania serialu, jakim jest właśnie Samo życie. Tak naprawdę niewiele osób go ogląda, gdyż bardzo dużo wdarło sie do niego wątku kryminalnego. Jednak jeszcze kiedyś maiło ono prawdziwą rzesze fanów, którzy ze skupieniem oglądali poczynania głównych bohaterów. Samo życie jest opowieścią tak naprawdę o redakcji, w których ciągle się coś toczy, a dziennikarze opisują różne wieści z całego kraju, a nawet i ze świata. Warto by było chociaż raz obejrzeć ten właśnie serial.