Klan

Klan

Klan naprawdę od dłuższego czasu wciąga wiele osób i są to nie tylko osoby, jakby się nam mogło wydawać starsze, ale także i te młodsze. No, ale może już nie jest Klan aż tak bardzo popularny, jak był jeszcze kilka lat temu. Wszystko się zupełnie zmieniło, kiedy na ekrany telewizyjne weszły zupełnie inne telenowele, czasami bardziej ciekawsze. Skupiły one więcej publiczności, niż właśnie Klan. No, ale jednak się nadal trzyma, czyli ktoś jeszcze ho ogląda. No, a są tam naprawdę świetni aktorzy, bo nie tylko w głównych rolach możemy podziwiać Agnieszkę Kotulankę, czy Tomasza Sztokingera, ale także i nawet Izabelę Trojanowską. Właśni z tego względu chyba Klan aż tak bardzo się trzyma na naszych ekranach telewizorów i tak bardzo lubimy te wszystkie ich zwroty akcji, które są można powiedzieć, że przejmujące i fantastyczne wręcz jesteśmy nadal ciekawi, co jeszcze zdarzy się właśnie w tym serialu, być może ktoś kogoś zdradzi, a być może jednak jakieś zwaśnione osoby się ze sobą pogodzą.

Elżbieta

Elżbieta Chojnicka jest najstarsza z całego rodzeństwa, ale też warto dodać, że naprawdę bardzo może powiedzieć o osobie, że jest niezwykle bardzo męczoną tymi wszystkimi zwrotami akcji, an które tak bardzo jest narażona. No i właśnie, a los daje jej w wielu przypadkach bardzo ciężko popalić, nie tylko tym, że właśnie Elżbieta Chojnicka nie raz miała dość spore, wyraźne problemy ze swoim zdrowiem, no bo często miała zawały serca, czy tez inne wylewy, no, ale w jakiś sposób sobie z nimi radziła, bo przecież mogła liczyć właśnie na opiekę swoich bliskich. Dlatego też jest to postać naprawdę bardzo rodzinna, która to właśnie z powodzeniem może być tym autorytetem dla wielu innych osób. Warto by było się jej przyjrzeć z bliska. Poza tym Elżbieta miała dość spore problemy ze swoim bardzo, ale to bardzo niewiernym mężem, który często zdradzał ją i odchodził od niej dla wielu innych czasami nawet młodszych kobiet. Po tych zdarzeniach przychodził potem z podkulonym ogonem i błagał ją, aby do niego z powrotem wróciła. Lecz ta właśnie często nie chciała, ale po jakimś czasie jednak decydowała się na to, żeby wybaczyć mu i akceptuje jego powrót. No i właśnie dzięki temu stała się ona naprawdę bardzo podobna do tej serialowej Stephanie, która nie zdradzała swojego męża, natomiast to on często to robił, a potem na kolanach bardzo, ale to bardzo przepraszał ją za to, co zrobił i pragnął do niej wrócić. Może nie powinna tego robić, a jednak wybacza za każdym razem, gdyż ma już taki a nie inny charakter.

Rysio

Rysio jest bardzo spokojną postacią w całym Klanie, ale można powiedzieć o nim, ze jest ona aż nader zasadniczy, a także na wszystko zabrania i waha s się. Po prostu ma on taki staroświecki charakter, że bardzo, ale to bardzo nie lubi nowości i tych wszystkich rzeczy. Dlatego też właśnie Rysio jest uważany za taka postać, która jest mimo tego, że bardzo dobra, to jednak bardzo uparta i trudno go do czegoś zmobilizować, czy tez przekonać. Jednak Rysio jest dobrym człowiekiem i ponad wszystko kocha nie tylko swoją żonę, ale także i swoje dzieci, które bardzo są do niego przywiązane, choć to tak naprawdę nie jest ich biologiczny ojciec, a praktycznie połowa większa z jego dzieci zostały zaadoptowane. Rysio ma swoją żonę Grażynkę, którą wręcz można powiedzieć, że uwielbia i poświęciłby dla niej całe swoje życie, nie ma się co dziwić, gdyż Grażynka jest bardzo spokojna, nie tylko jest dobra z niej żona, ale także i matka. Bardzo dobrze wychowuje swoje wszystkie dzieci i kocha je bez względu na to, czy są one zaadoptowane, czy są to dzieci biologiczne. Praktycznie nigdy nie robiła im z tego powodu żadnych wyrzutów, ale jeszcze bardziej obdarzała ich naprawdę wielką miłością. Rysio praktycznie nie ma żadnych wad, no można by mu było tylko to zarzucić, że jest troszeczkę staroświecki i uparty, a także zbyt dużo rzeczy się boi, unika, gdyż bardzo, ale to bardzo obawia się tego wszelkiego niebezpieczeństwa, że jemu i jego rodzinie mogłoby coś się stać niebezpiecznego.

Paweł

Paweł Lubicz jest bardzo mądrą, ale także i bardzo, ale to bardzo zasadnicza postacią. Być może wszystko dlatego, że właśnie Paweł Lubicz jest lekarzem, a dokładniej można by powiedzieć, że chirurgiem plastycznym. Właśnie z tego też względu Paweł Lubicz nie uznaje jakichś tam kompromisów, czy też trudno jest mu czasem pogodzić się z naprawdę bardzo, ale to bardzo pochopnymi decyzjami sowich córek, które często są naprawdę bardzo przewrotne i robią takie decyzje, że Paweł aż się może złapać za głowę. Jednakże Paweł jest naprawdę bardzo dobrym ojcem nie tylko dla nich, ale także i dla swojego bardzo małego synka- Pawełka. No i także bardzo dobrym mężem, gdyż swoja żonę Krystynę kocha z całego serca i praktycznie nigdy nie dopuścił on się żadnej zdrady, czy romansu. Jest to prawdziwy autorytet dla naszego postępowania. Jednak losy Pawła dla tych najmłodszych fanów telenoweli mogą się okazać, aż nazbyt nudne i nikogo tak naprawdę nie wciągać.

Dorota

Właśnie chyba Dorota jest z tych wszystkich sióstr najlepszą kobietą, gdyż można sadzić już po tym, bo wstąpiła do zakonu. No i właśnie praktycznie jest bez skazy. Nie ma z nią żadnych problemów, wszystko co robi, robi dla swojej religii, a także i wiary. No więc właśnie Dorota zasługuje na nasze główne uznanie, no i jest to także dla nas naprawdę wielki autorytet pod każdym względem. Warto by było właśnie dlatego patrzeć na zachowanie Doroty, a nawet postępować tak jak właśnie ona to robi.

Monika

Monika chyba najbardziej ze wszystkich sióstr i braci jest postacią najmniej ze wszystkich nas lubianą, gdyż często jest uwikłana w naprawdę spore romanse, a także kłoci się ona ze wszystkimi ze swojego rodzeństwa. No i być może dlatego widzowie często nie lubią tej kobiety, choć jest ona niesamowicie atrakcyjna, a także tak naprawdę potrafi osiągnąć swój cel, kiedy tylko sobie już jakiś zamierzy. Tak to właśnie z nią jest. Ale poza tym Monika nie jest złą kobietą, tylko czasami gubi się we własnym postępowaniu.