Moda na sukces

Moda na sukces

Moda na sukces od wielu, wielu lat cieszy się bardzo wielką popularnością. Tak naprawdę nie ma chyba osoby, która by nie obejrzała choć jednego odcinka tej bardzo długo ciągnącej się telenoweli, nie ma się co dziwić, gdyż właśnie moda na sukces jest zaliczana do tych najdłuższych w historii seriali, dopiero w Polce wyemitowano ponad 2000 odcinków, ale przecież do dnia dzisiejszego wszystko toczy się dalej. No i jak zwykle właśnie w Modzie na sukces można także zaobserwować to, że bardzo nienawidzi jej Stephanie, która jest jakby całą tą matka rodu Forresterrów. Wieczne konflikty bardzo dużo dziwnych zaginięć, a także porwań, sprawiają, że ten serial naprawdę budzi w nas ogromne emocje. No i być może właśnie z tego względu jest ona tak bardzo lubiana przez ludzi w każdym wieku, nie tylko starszych osób, ale nawet chętnie oglądaj fani zafascynowani tymi romansami nastolatki, czy też chłopcy. Może on się podobać lub, nie, ale bohaterowie są nadzwyczaj charakterystyczni.

Brooke Logan

Brooke Logan można powiedzieć, ze jest jedną z głównych bohaterek całej tej Mody na sukces. No i właśnie Brooke należy do tych kobiet, które nie tylko są bardzo zmysłowe, ale potrafią osiągnąć swój zamierzony wcześniej cel. Jest to naprawdę bardzo dobra cecha. Jednakże Brooke potrafi tak naprawdę wykorzystać praktycznie każdego faceta, czyli tak popularnie mówiąc idzie po trupach do celu i ten właśnie cel udaje jej się nadzwyczaj zrobić,. Nie tylko zawładnęła całą firmą Foresterów, gdyż rozkochała w sobie nie tylko głównego bohaterek, jakim był Ridge Forrester, ale także i jego ojca, który jednak jak się potem okazało nie był jego biologicznym ojcem, a potem udało się rozkochać w sobie także jego brata przyrodniego i drugiego z innego ojca. Brooke ma wiele dzieci z różnych związków, tak naprawdę jest ich ze czworo, każdy z zupełnie innym mężczyzną. Nie ma tylko dziecka z Ridgem, z którym starała się o nie, jednakże nie było jej top dane. Często Brooke musi stawać przed powabnymi decyzjami i wyborami, jednak praktycznemu zawsze w pojedynku między sowim dzieckiem, a mężczyzną wybiera tę druga opcję, gdyż ta kobieta nie może tak naprawdę żyć bez romansów. No i właśnie na tym polega życie Brooke. Dodatkowo nienawidzi się ona bardzo z rożnymi kobietami w całym tym rodzie, już nie tylko nie można wspomnieć o Stephanie, która praktycznie przy każdej okazji życzy jej najgorszego, ale także o kobietach, takich jak Taylor, której nie raz próbowała odbić jej męża, czyli Ridga.

Ridge

Ridge Forester jest jednym z bohaterów, którzy na przestrzeni lat się wcale, a wcale nie starzeją. Po prostu Ridge ciągle pozostaje taki sam, a może nawet robi się ładniejszy, choć teraz ma już ponad 50 parę lat. No i właśnie w tym tkwi ten sekret mody na sukces, że grają tam tacy aktorzy, po którym wcale nie widać ich podeszłego wieku. Ridge mimo swojego wieku nadal pozostają najprzystojniejszym wśród wszystkich aktorów grających właśnie w Modzie na sukces. Bardzo lubimy tę postać, choć można przypuszczać, że nie jest on do tej pory zbyt dojrzałym i często nie podejmuje zbyt trafnych i właściwych decyzji. Wpada w liczne konflikty, tarapaty, a także łamie wiele kobiecych serc. Często także potem wymaga pomocy swojej matki, która tak naprawdę Klocha go całym sercem i zrobiła by dla tego człowieka praktycznie wszystko. Ridge miała wiele kobiet, ale można ze słusznością przypuszczać, że tak naprawdę najbardziej kochał w całym swoim życiu Brooke, z którą tak naprawdę nigdy nie może być.

Stephanie

Stephanie Forrester jest dziedziczką całego rodu i to ona ze swoim mężem Ericiem założyła całą te firmę, która przyniosła jej naprawdę duże dochody wielką pozycję w świecie, a także miliardowe bogactwo. Dlatego tez Stephanei jest znana na całym świecie, a do tego także bogata. Jednak ma ona bardo dużo różnego rodzaju problemów. Przede wszystkim są to właśnie problemy zdrowotne, bo przecież Stephanie tak naprawdę miała sporo zawałów, czy różnego rodzaju wylewów. Niektóre były prawdziwe, kiedy miała udar, z kolei inne fałszywe, gdzie to Stephanie symulowała swoją chorobę, aby tylko wzbudzić litość w swoich wszystkich synach, a także wywrzeć na nich presję. Głównie sprawa przede wszystkim dotyczyła właśnie Brooke, kiedy jej synowie mieli się z nią związać? Wtedy był to taki szok, gdzie synowie jej ulegali, gdyż bali się o zdrowie matki, że może ono bardzo, ale to bardzo się pogorszyć. No i Stephanie bardzo nienawidzi Brooke Logan. Być może dlatego, że to właśnie ta kobieta nie tylko związała się z jej dwoma synami, omotała ich, a także zrujnowała im życie, ale też z jej mężem Ericiem, którego także rozkochała w sobie i niejednokrotnie ten człowiek od niej odchodził. Można powiedzieć, że Stephanie jako jedna kobieta z całego tego rodu pozostała nadzwyczaj wierna swojemu mężowi i nigdy nie zdradziła go, choć na przestrzeni czasów miała sowich jakichś tam adoratorów. Właśnie dlatego Stephanie pozostają w Modzie na sukces od tak dawna i cieszy się sporym szacunkiem, ale także i popularnością.

Thorne

Thorne jest przyrodnim, bratem Ridga, bo jak potem się okazało Ridge nie jest synem Erica, a Massima. No i właśnie Thorne chyba jest bardziej odpowiedzialny za swoje czyny, choć często zdarza mu się, że zawikłuje się w jakieś tarapaty, czy da ponieść porywom serca, tak właśnie było, kiedy pewnego razu uwikłał się w romans z Brooke i chciał przez to zerwać wszystkie kontakty ze swoją rodziną. Jednak w porę się opamiętał i postanowił, że nie zwiąże się na stałe z tą kobietą.

Eric

Eric Forrester jest takim człowiekiem, który by się wydawał, że jest bardzo uczciwy i lojalny. Jednak pozory mylą. Mimo, ż wiele razy zapewniał Stephanie, że bardzo, ale to bardzo ją kocha, to tak naprawdę wiele razy także ją opuszczał i zdradzał z innymi kobietami i miał gdzieś co ta kobieta w tych właśnie chwilach przeżywa. No i z tego względu do Erica właśnie ludzie nie mają zaufania. Choć ten sam aktor tak naprawdę gra od samego początku w tej telenoweli. Jednak mimo upływu lat się on wcale nie starzeje i pozostaje taki sam.