M jak Miłość

M jak Miłość

M jak miłość obecnie należy do tej elity znanych i bardzo lubianych telenowel. Jest to serial który zdobył złota telekamerę, czyli widzowie uznali, ż przez trzy lata pod rząd należy on do tych najfajniejszych, który najbardziej w świecie lubią oglądać. M jak miłość nawet po tym czasie zachęca do oglądania. Dzieją się tam nadzwyczajne, czasami nawet śmieszne rzeczy, ale chyba właśnie w tym tkwi fenomen tego serialu. M jak miłość jest niezwykle lubiany i szanowany przez widzów praktycznie w każdym wieku, nie tylko będą to starsi ludzie, ale także i nastolatki, a nawet dzieci, nie ma co się dziwić, gdyż każdy znajdzie w nim coś dla siebie. Nie ma w nim tej przenocuj, która bardzo często pojawia się w innych serialach. Lecz praktycznie króluje tam tylko i wyłącznie miłość, wiele ciepła, a także zrozumienie. Jest to niezwykle ważna rzecz, na która koniecznie trzeba zwracać swoją uwagę. Dlatego ten serial jest dla nas naprawdę bardzo ważny i na pewno jeszcze przez wiele długich lat będzie wspaniały.

Marek

Marek Mostwiak jest jedynym synem Lucjana i Barbary i być może właśnie z tego względu tak bardzo przez nich uwielbianym, a można nawet powiedzieć, że bardzo lubianym. Przede wszystkim dlatego, że to właśnie Marek pozostał na gospodarce, a nie tak jak inne dzieci, które ruszyły w ten świat szeroki. No i właśnie z tego względu Marek tak bardzo cechuje się wielka odpowiedzialnością, gdyż je musi on martwić się wyłącznie o siebie, ale także i o swoją cała rodzinę, którą ma naprawdę bardzo dużą, gdyż liczy ona ponad 5 osób, czyli nie tylko jego żona- Hanka, ale także i dwoje adoptowanych dzieci, czyli będzie to Natalka i Ula, no i syn, który jest jego biologicznym dzieckiem- Mateusz. Poza tym marek utrzymuje nadal prężnie gospodarstwo, które przejął po swoich rodzicach. W tym jeszcze nadal pomaga mu jego ojciec, lecz jest on coraz bardziej chory i nie dowidzi, więc ciężko mu to wszystko robić. Marek wraz ze swoją rodziną jest naprawdę przykładem ciepła rodzinnego, a także wielkiego klimatu. Doskonale dogaduje się nie tylko ze swoją żoną, ale też i ze sowimi rodzicami. Tyle problem tkwi w jego naturze, że bardo pociąga go jedna kobieta, jaką jest właśnie Grażyna. Marek nie potrafi się uciec od jej wdzięków. Nadal pozostaje dla niego ona naprawdę bardzo osobą. No i właśnie wszystkie te wyjazdy do pracy, czy do Warszawy nie są dla Marka najlepszą rzeczą, gdyż naprawdę bardzo się w tym wszystkim gubi, a także czasami nawet nie potrafi ze sobą poradzić.

Marta

Marta Mostowiak jest nie tylko bardzo dobrym sędzią, który ma wielki szacunek w świecie prawa, ale także i wspaniała naprawdę atrakcyjną kobietą, która potrafi uwieść praktycznie każdego mężczyznę. Jeśli tylko by chciała mogłaby mieć wielu, ale często ucieka od miłości, a nam wydawać by się nawet mogło, że od tego wielkiego szczęścia, jakie jest w zasięgu jej ręki. Dlatego też Marta naprawdę bardzo, ale to bardzo nie potrafi być radosna, czasami nawet zauważamy, że nie jest zbytnio szczęśliwa. No właśnie w ten sposób niestety, ale jej życie nie jest tak bardzo usłane tymi różami, ale często przynosi jej same kłody pod nogi. Ale Marta potrafi wyjść śmiało z praktycznie każdej sytuacji. Bardzo przeżyła boleśnie stratę swojego ukochanego męża, ojca jej dzieci- Ani i Łukasza, czyli Norberta, który był dla Marty naprawdę wielkim oparciem i właśnie przy nim czuła się ona nadzwyczaj bezpiecznie , mimo tego, ż Norbert stracił władzę w nogach. Norbert praktycznie w każdej jednej sytuacji potrafił ją wesprzeć, czy też pocieszyć, robił wszystko, aby tylko wywołać naprawdę wiele uśmiechu na jej twarzy, jednak straszny telefon, jaki po pewnym czasie Marta usłyszała po prostu zwalił ją z nóg. Właśnie w nim dowiedziała się Marta, ze Norbert zginął w wypadku podczas katastrofy samolotu. Tak naprawdę właśnie ten aktor zginął naprawdę, gdyż cierpiał od wielu lat na raka. Marta w tym właśnie momencie próbuje ułożyć swoje życie zupełnie na nowo, a jak jej to wychodzi możemy obserwować w kolejnych odcinkach tej telenoweli. Czy jej się do końca z tym wszystkim uda, to na pewno będziemy mogli jeszcze zobaczyć.

Marysia

Marysia jest nie tylko bardzo piękną kobietą, ale przede wszystkim charakterystyczna dla niej jest ta jej wrażliwość, a także wszechobecność, kiedy tylko zobaczy, że ludzie potrzebują jej pomocy, miłości, ale także i wsparcia. Praktycznie dla każdego ma ona chwilę czasu, chce naprawdę bardzo pomóc, a także sprawić, żeby ten jego kłopot, czy dany ciężar był naprawdę dużo mniejszy. Dlatego tak bardzo Maria jest szanowana i przez wszystkich fanów serialu kochana. Nikt nie wyobraża sobie serialu bez tej właśnie postaci.

Małgosia

Małgosia jest jedną z tych postaci, która przeżywa ciągle zawirowania miłosne. No właśnie z tego powodu niestety, ale ciągle popada nie tylko w różne konflikty, ale także Inie potrafi się odnaleźć. Często po prostu jej ścieżka życiowa jest tak bardzo zawikłana, że Małgosia już nie wie, co może dalej robić z własnym życiem. Być może dlatego, że nie trafiał na byt dobrych odpowiednich dla niej mężczyzn. Jest już po ślubie nie tylko cywilnym, ale także i kościelnym, więc dwa razy wychodziła, a potem rozwodziła się. Pierwszy raz z Michałem Łagodą, który wyjechał do Stanów, zostawił ją ze wszystkimi kłopotami na barkach, a potem podejrzewano, że jest on gejem, choć tak naprawdę to tylko gej zakochał się w nim bez wzajemności. Małgosia potem wyszła za mąż za Stefana, przyjaciela Hanki i Marka. Jednak nie kochała go tak naprawdę, a można nawet powiedzieć, że wyszła za niego za mąż, wyłącznie z litości. No i właśnie po pewnym czasie Małgosia postanowiła się z nim rozejść.

Piotr

Piotr Zduński można nawet powiedzieć, że jest to typ faceta, który podlega bezgranicznie swojej żonie, jaka jest Kinga. Przede wszystkim są to takie ciepłe kluchy. Praktycznie mało ludzi jest takich jak Piotr, czyli nie tylko naprawdę bardzo lojalnych, wiernych, jak i też uczciwych. W serialu Kinga nie raz mówi o tym, że świetnie trafiła na takiego mężczyznę i że jest ona p[prawdziwą szczęściarą z tego powodu. Dlatego też widzowie od razu polubili tę postać, mimo, że jest on z braci bliźniaków to charakterem bardzo różni się od swojej kopii.