Samo życie

Samo życie

Samo życie tak naprawdę można powiedzieć, że nie każdy ogląda, gdyż nie każdy z nad może przekonać się do tego serialu. Właśnie na tym to polega, że Samo życie opiera się dość w dużej mierze na kryminalnych zawrotach akcji, czego właśnie nie wszyscy ludzie lubią oglądać. Po prostu niektóre rzeczy w Samym życiu nie są dla takich osób aż nazbyt interesujące. Nie ma się co właśnie dlatego tez dziwić. Samo życie poza tym, nie opiera się na samych kontrowersjach, czy dziwnych zwrotach akcji. Ale tez często na życiu zwykłych ludzi, najczęściej będą to właśnie dziennikarze, którzy są zatrudnieni w gazecie, jaką jest właśnie Samo życie. Dlatego też można z powodzeniem oglądać ten serial, jeśli raczej nie fascynuje nas świat przestępczy, to na pewno spodoba nam się życie tych zupełnie zwykłych, normalnych, a nawet można powiedzieć, że całkiem przyziemnych osób. Będzie to dla nas można powiedzieć, że wręcz fantastyczna sprawa. Także warto jest choć raz zobaczyć ten właśnie serial , a być może nas bardzo wciągnie.

Agnieszka

Chyba najbardziej znaną, ale także i lubianą twarzą w całym tym serialu, jakim jest Samo życie będzie Agnieszka Dunin. Początkowo bardzo nam się podobała ta postać, gdyż grała ją bardzo lubiana aktorka, jaką była Magdalena Kumorek. Jednak po pewnym czasie musiała niestety ona odejść z serialu i można było wtedy zaobserwować, że coś się z nim zaczęło dziać niedobrego, a także popularność jego nadzwyczaj spadła i przestał się on aż tak bardzo podobać młodym, jak i tym starszym ludziom. No właśnie dlatego też stracił ten serial na swojej popularności. Bo przez pewien czas był on nawet uznawany za jeden z najbardziej popularnych. Losy Agnieszki są naprawdę bardzo uwikłane, a także często ta właśnie postać ma naprawdę wiele różnych problemów, z którymi w jakiś sposób stara sobie radzić. Wychodzi jej to z różnym skutkiem, jednak warto dodać, że praktycznie w całej tej swojej akcji się wcale nie poddają, a także jest sobą. Nie tylko była ona w związku bez przyszłości, gdyż związała się ze starszym mężczyzną, jakim był Paweł Dunin, ale także i potem zakochał się w niej Łukasz jego syn. Po związku z Pawłem został jej owoc miłość, czyli córeczka Kasia, które potem jak się okazało nie dosłyszała i potrzebne jej było naprawdę sporo pieniędzy, aby zaczęła ona być jak inne normalne dzieci. Po pewnym czasie się jej to udało. Agnieszka obecnie związała się ponownie z Włochem, jakim jest Pino, z którym można by powiedzieć, że jest naprawdę bardzo, ale to bardzo szczęśliwa, gdyż ta postać jest bardzo wyrozumiała i kocha Agnieszkę.

Łukasz

Łukasz Dunin jest jednym z najbardziej pokrzywdzonych przez los bohaterów Samego Życia. Nie tylko zginęła jego matka w wypadku samochodowym, ale zaraz potem stracił on swojego ojca. W dodatku także jest on kaleką, gdyż musi poruszać się praktycznie przez cały czas na wózki inwalidzkim, stracił władzę nad nogami, właśnie w tym samym wypadku, kiedy zmarła jego matka. No i nie tylko bardzo żyje mu się z tym nadzwyczaj źle, ale także miewa częste problemy z samotnością, czy też ze swoją psychiką. Czasami aż doprowadza się do błędu, kiedy coś mu nie wychodzi. Poza tym Łukasz jest mistrzem ciętej riposty. Kto, wejdzie mu w drogę ten na pewno przegra w pojedynku na słowa. Kiedy serialowa Agnieszka dowiedziała się, że Łuksza kocha się w niej, to od razu wyprowadziła się do niego, gdyż nie chciała rozbudzać w nim ślepych nadziej, że kiedyś być może jeszcze będą razem ze sobą. No i właśnie po tym odejściu Agnieszki, a także, kiedy zabrała ze sobą Kasię, czyli siostrę Łukasza, która jednak nie jest jego przyrodnią siostrą, a wszytko dlatego, że Paweł Dunin jednak nie jest jego tym prawdziwym ojcem, gdyż tylko żyli wszyscy w jednym wielkim zakłamaniu. No więc Łukasz właśnie w tym momencie naprawdę bardzo załamał się no i próbował popełnić samobójstwo. Jednak nic z tego mu zupełnie nie wyszło, gdyż odratowano go, potem wzięto do domu psychicznie chorych, gdzie uważano za wariata. I tak właśnie skończył on, ż nadal żyje. Na dzień dzisiejszy ma on naprawdę sporo problemów ze swoją obecną była partnerką, czyli Kiką, ma z nią dziecko, jednak ta pozbawia go kontaktu właśnie z nim.

Teresa

Teresa Szpunar jest uważana obecnie za jedną z najpiękniejszych postaci w Tm całym Samym Życiu. Kiedy już Agnieszka Dunin można powiedzieć, że przeszła do lamusa, wtedy zaczęło być bardzo głośno właśnie o Teresie. Najbardziej jest to jedna z obecnie tych głównych postaci. Przede wszystkim dlatego, ż jeszcze do niedawna była ona naczelną Samego Życia, jednak odeszła z niego, kiedy zaczęło być ono gazetą zbyt bardzo o porachunkach mafii. Nie ma się czego dziwić, gdyż właśnie jej maż, czyli Kacper Szpunar był bardzo mieszany w porachunki mafijne. Mówiło się o nim, że umarł ale jednak teraz żyje, a jego cała ta śmierć została upozorowana. Pojawił się znowu w życiu Teresy jest bardzo im bliski, a przeze wszystkim dlatego, że ma on syna- Łukasza, którego bardzo kocha. Właśnie dlatego znów pojawił się w ich życiu, żeby wiedzieli, że mogą na niego polegać, a także że jest blisko razem z nimi. To naprawdę bardzo ważna w tym wszystkim sprawa. Dlatego Teresa w ostatnim czasie jest naprawdę bardzo znana i lubiana.

Kinga

Kinga była naprawdę od wielu, wielu lat wielką przyjaciółką nie tylko Agnieszki, ale także i Jolki. Naprawdę bardzo ona im pomagała we wszystkim tych rozbieżnościach, jakie potrafił przynieść im los. Praktycznie Agnieszka, jak i Jolka mogły w każdej chwili liczyć na pomoc Kingi. Dopiero, kiedy Kinga sama miała problem, gdyż została sama z dzieckiem, a jej mąż Karol zdecydował się od niej odejść to bardzo się załamała i oczekiwała na pomoc dziewczyn. Jednak jej losy idą na zupełnie dobrą i pozytywną drogę.

Marysia

Marysia jest wielką przyjaciółką Teresy. Można powiedzieć, że bardzo te obie panie się w sposób szczególny lubią. Nie tylko łączy ich przyjaźń na polu zawodowym, gdyż to właśnie one obie pracowały w gazecie, jakim było Samo Życie, ale także potem bardzo się sobie w tym wszystkim zwierzały. Właśnie z tego względu naprawdę bardzo ważną sprawą, która ich podzieliła, była właśnie śmierć- rzekoma Kacpra, o której Marysia wiedziała, lecz nie mogła wyjawić tajemnicy Teresie. Ale wszystko na pewno będzie na dobrej drodze.